Ozonatory

Ozonatory OSA Professional – inteligentny ozonator

osa pro

Ozonatory serii Pro to urządzenia stworzone z myślą o zastosowaniach profesjonalnych.

Ozonator wyposażony jest w moduł bluetooth umożliwiający sterowanie urządzeniem przy pomocy telefonu komórkowego. Dzięki aplikacji na telefonie można na bieżąco śledzić proces ozonowania, obserwując parametry temperatury, wilgotności oraz stężenia ozonu.

W trybie AUTO sterownik automatycznie dobiera czas ozonowania w celu przeprowadzenia procesu dezynfekcji. Umożliwia to wbudowany w urządzenie czujnik stężenia ozonu, dzięki któremu czas ozonowania jest optymalizowany tak by cały proces przebiegł jak najszybciej.

bluetooth

Dostosowany do montażu na statywie

W trakcie ozonowania, ozonator powinien znajdować się co najmniej 1.5m nad ziemią, dlatego w podstawie ozonatora zostały wykonane otwory dedykowane do montażu uchwytu umożliwiającego montaż ozonatora na statywie.

Jest to statyw o maksymalnym udźwigu do 40kg i wysokości do 2.2m. Profesjonalna konstrukcja oparta jest na sprawdzonej trójnożnej formie o średnicy rur nośnych 3.5 cm oraz 3.8 cm. Super równowaga, bez ryzyka przewrócenia, posiada antypoślizgowe gumowe nóżki.

  ozonator osa pro

Łatwa konserwacja

W celu utrzymania jak najwyższej sprawności płytek generujących
ozon zaleca się ich czyszczenie 1 raz w miesiącu. W tym celu został stworzony specjalny otwór umożliwiający łatwy i wygodny dostęp do płytek generujących ozon.

czyszczenie ozonatora